تائید
فروش مسکونیآپارتماندوواحد نوساز در یک ساختمان کلید نخورده 118متر

دوواحد نوساز در یک ساختمان کلید نخورده 118متر

1 سال پیش در تهران

متراژ
118
ساخت
1403
قیمت کل
17٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
147٬457٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
خریدار گرامی توجه کنید

دو واحد در یک ساختمان ط دوم وسوم

طبقه دوم 17400
ط سوم 18300

پلان متفاوت از سازنده برند منطقه

صدوهجده متر نوساز

ساختمان 5طبقه دوواحدی

متریال روز با نقشه ای فوق العاده خوش چینش

با دوخواب خوش قواره برای افراد خاص
خوابها دارای نورگیر جنوب

با آشپزخانه عریض در قلب نقشه به سبک روز
وتراس ویژه برای استفاده بهتر شما در آشپزخانه

جذاب ودیدنی

با تمام سیستم های هوشمند برای راحتی هرچه بیشتر شما_توجه کنید .
از این ساختمان همین دوواحد باقی مانده !!!
پیشنهاد میکنم تا این فرصت از دست شما نرفته
همین امروز واحدرو بازدید کنید

فروش بدون واسطه
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل بفرمائید
کلید در دست من میباشد

مشاور شما
خدابنده
موارد دیگر نیز موجوداست