تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادوکله غرق نور محله خلوت بلوارامین

دوکله غرق نور محله خلوت بلوارامین

1 سال پیش در قم

متراژ
160
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬603٬000 تومان
متراژ زمین
101

خانه ویلایی بازسازی شده

زمین 101 متر دوکله جنوبی و شمالی

دو طبقه همکف و بالا غرق نور

طبقه همکف 78 متر 2خواب

طبقه بالا 75متر دوخواب

2 تا کنتور برق و گاز و آب

3تا کولر گازی و 2 تا آبی

1200 قابلیت رهن+800 وام+4300 نقد

کوچه 21 بلوار امین فرعی اول سمت چپ

فروشنده واقعی

خریدار واقعی بودید در خدمت هستم

برای هماهنگی و مشاوره تماس بگیرید

یاعلی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر