تائید
فروش مسکونیآپارتماندیباجی جنوبی 165متر ،آفتابگیر ،2پارکینگ

دیباجی جنوبی 165متر ،آفتابگیر ،2پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
23٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
139٬393٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✳✳✳فوری فوری فوری ✳✳✳

با سلام
نعمتی هستم مشاور و کارگزار رسمی اتحادیه املاک در منطقه دولت

* 165متر 3خوابه ، 9ساله
* کیفیت فوق العاده ساخت در واحد و مشاعات
* پلان مهندسی و بینظیر،سالن پرده خورو آفتابگیر
* 3خواب استاندارد با نور گیری عالی
* لوکیشن دنج و مشجر با دسترسی بینظیر
* 2پارکینگ سندی
* لابی مبله و مجلل

و بسیار توضیحات شنیدنی و موردهای بینظیر و به قیمت روز که با تماس شما عزیزان یک به یک با هم مرور خواهیم کرد .

مشاور ملکی شما ؛
نعمتی ***********
melketo.official