تائید
فروش مسکونیآپارتمانرشدیه، 148متر، دوکله، نوساز، ویو بدون مشرف

رشدیه، 148متر، دوکله، نوساز، ویو بدون مشرف

2 سال پیش در تبریز

متراژ
148
ساخت
1400
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬054٬000 تومان
طبقه
10
با مطالعه این آگهی به خانه ایده آل خود نزدیک میشوید...

جهت بازدید، مشاوره و خرید تماس بگیرید.
اجاره واحد شما عرض 5روز کاری
فروش واحد شما عرض 10روز کاری
◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾
مسکن هامون،
ایمن ترین دپارتمان معاملات ملکی شما
رشدیه، پاساژ بهارستان