تائید
فروش مسکونیآپارتمانرشدیه، 155متر2خواب، مناسب سرمایه گذاری

رشدیه، 155متر2خواب، مناسب سرمایه گذاری

2 سال پیش در تبریز

متراژ
155
ساخت
1392
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬580٬000 تومان
طبقه
5
✅لوکیشن خوش اب و هوا
✅دسترسی های عالی
✅ساختمان کم جمعیت کلا 2 واحدی
✅محوطه پارکینگ مهمان

☑️پذیرایی بزرگ و یکدست با امکان افزایش متراژ
☑️پلان مهندسی شده با تفکیک بینظیر فضاهای عمومی و خصوصی
☑️اشپزخانه بزرگ MDF
☑️2عدد خواب دارای یک خواب مستر با ویو بینظیر جاده سلامت
☑️بالکن قابل چیدمان و کاربردی
☑️اکثر ساکنین مالک هستن

⛔️سند تک برگ اماده انتقال
⛔️جهت هماهنگی برای بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✔️مشاور ملکی شما عزیزان: مهندس آهنگر
✔️املاک هامون
✔️دپارتمانی امن برای معاملات ملکی شما
✔️ادرس دفتر: رشدیه بهارستان2