تائید
فروش مسکونیآپارتمانرشدیه، 161متر، دوکله، ویو بدون مشرف، غرق در نور

رشدیه، 161متر، دوکله، ویو بدون مشرف، غرق در نور

2 سال پیش در تبریز

متراژ
161
ساخت
1392
قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬614٬000 تومان
طبقه
5
➖لوکیشن دنج و آرام رشدیه
➖چند قدمی پارک با دسترسی بی نظیر

پارکینگ➖آسانسور➖انباری

✅پذیرایی نورگیر و بزرگ
✅پذیرایی Lشکل برای چیدمان با هر نوع سلیقه
جهت مشاوره و خرید تماس بگیرید.
از اینکه پشت تلفن آدرس دقیق نمیپرسید سپاسگزاریم.
فروش و اجاره واحد شما در اسرع وقت با قیمت کارشناسی شده
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مسکن هامون دپارتمانی امن برای معاملات ملکی شما

رشدیه، پاساژ بهارستان 2