تائید
فروش مسکونیخانه و ویلارشدیه، ویلایی، 175متر، تیپ A، سه خواب

رشدیه، ویلایی، 175متر، تیپ A، سه خواب

2 سال پیش در تبریز

متراژ
160
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
9٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬428٬000 تومان
متراژ زمین
175
بالکن
ندارد
✅لوکیشن خاص رشدیه
✅کوی دنج و آرام مشرف به فضای سبز
✅دسترسی به مراکز اصلی رشدیه

پارکینگ➖انباری➖حیاط

✅پذیرایی بزرگ با ارتفاع سقف بلند مشرف به حیاط
✅آشپزخانه نورگیر و بزرگ
✅سه خواب نورگیر طبقه بالا مجزا از پذیرایی
✅سرویس ایرانی و فرنگی
✅حیاط بزرگ و قابل چیدمان
✅انباری بزرگ و کاربردی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مشاور شما سروران : فکری
جهت
مشاوره، بازدیدو خرید تماس بگیرید.
برای اجاره و فروش ملک خود در کمترین زمان ممکن، یک تماس کافیست.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مسکن هامون،
دپارتمان امن برای معاملات ملکی شما
رشدیه، پاساژ بهارستان