تائید
فروش مسکونیآپارتمانرودکی 193 متر 3 خواب نوساز

رودکی 193 متر 3 خواب نوساز

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
193
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
23٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
«واحد مدرن وجذاب مخصوص خاص پسندان»

✅سه بزرگ خواب وکمد دار ونورگیر با خواب مستر
✅سالن بزرگ و رویایی با تراس اختصاصی از جنوب
✅لابی بزرگ ومجلل با آینه کاری خاص
✅آشپزخانه بزرگ وجزیره ای با کابینت برند ترک
✅شیرآلات وکلید پریز ودستگیره ها از برند معتبر
✅کمد دیواری های بزرگ وجادر در فضای موردنیاز ساختمان

✅فقط کافیست ببینید تا تفاوت طراحی وساخت را احساس کنید.
✅«قابل معاوضه با زمین ارتفاع دار در منطقه 5 و6 اصفهان»
................................
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر وبازدید تماس حاصل فرمائید.
مشاور شما:مجید حسن وند