تائید
فروش مسکونیآپارتمانرودکی مرتضوی 50 متر پارکینگ سندی سرمایه گذاری

رودکی مرتضوی 50 متر پارکینگ سندی سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
50
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬400٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
- هوارزاق

0 قابل نوجه خریداران و سرمایه گذاران محترم
0 فرصتی بینظیر جهت سرمایه گذاری

( هلدینگ بزرگ هاکان تقدیم میکند )

✓ 50 متر ( خوش نقشه و قابل چیدمان )
✓ تک خواب ( تخت خور و مستر )
✓ چهار طبقه دو واحدی ( خورجینی )
✓ طبقه اول ( 7 پله تا واحد )

- گذر 10 متری مشجر
- دسترسی عالی به مترو کمیل
- نما سنگ تیشه ای
- حیاط مشاع تماماً مشجر

- قابلیت رهن تا سقف 500 میلیون تومان
- قابلیت اخذ وام بانکی تا سقف 960 میلیون تومان
- شرایط پرداخت مناسب 40 روزه

( خیابان رودکی جنوبی ، بین خیابن کمیل و خیابان مرتضوی )

0 جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
0 مشاور همراه شما ( عباسی )

( کد آگهی : گنجی )