ریحانی شمالی /70متر /یک خواب / خوش نقشه غرق در نور
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
121٬428٬000 تومان
طبقه
2
◼️◼️◼️◼️املاک بزرگ ماکان ◼️◼️◼️◼️
◼️◼️◼️ بزرگترین املاک منطقه ◼️◼️◼️
◼️ ضلع جنوب شرقی میدان هروی ◼️
«به نام خالق معنا»
____________________________________________
{واحد 70 متر 1خواب 2ساله مشابه نوساز }
◾ 1 خواب بزرگ استاندارد {یک خواب مستر روم}
◾سالن مربع شکل
◾ نور مناسب
◾ لوکیشن عالی
◾ متریال برند
◾ مالک 100% فروشنده
◾ معاوضه با واحد بزرگ تر
◾خرید طلایی 1402
{فایل های مشابه متناسب با بودجه شما ✍️}
_______________________________________________
◾جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید◾
{ ما تا رسیدن خانه رویایی خود همراه تان هستیم }
مشاور و متخصص شما در امور ملکی: «اسکندری»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.