تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 161 متر تک واحدی

زعفرانیه 161 متر تک واحدی

1 هفته پیش در زعفرانیه

متراژ
161
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏64,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏397,515,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آگهی فروش
زعفرانیه
161 متر مربع
احداث در فرعی دنج و کم رفت و آمد
تک واحدی
3 خواب

سند کاملا شخصی