تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 165 متر 3خواب

زعفرانیه 165 متر 3خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
35٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
215٬151٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جنس کف
سنگ
تعداد کل طبقات
6
165 متر
3 خواب
2 مستر

پلان تفکیکی tv room مجزا
بدون دیوار مشترک

نورگیر عالی از جنوب و شمال
دید و ویو عالی ( شهر و کوهستان )

تراس بزرگ قابل چیدمان

سونا،استخر و جکوزی فعال
روف گاردن مجهز

6تا 2 واحدی
طبقه 5

سازنده بنام ( شخصی ساز )

سند شخص تک برگ