تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 183متر /پلان مهندسی

زعفرانیه 183متر /پلان مهندسی

1 سال پیش در پول

متراژ
183
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
43٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
240٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️⚜️⚜️زعفرانیه /183متر⚜️⚜️⚜️

⚜️3خواب /2پارکینگ سندی⚜️

▪️طراحی و معماری خیره کننده از آرشیتکت مطرح

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⚜️پلان ژورنالی و بدون پرتی

⚜️چشم انداز مشجر

⚜️شناور در نور شمال و جنوب+پنجرهای تمام قد

⚜️متریال از برند های شاخص اروپایی

⚜️آشپز خانه فول فرنیش Bosch

⚜️ارتفاع سقف 3:20متر

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⚜️مشاعات هتلینگ شامل :

⚜️لابی مجلل و مرتفع / لابی من 24 ساعته

⚜️سالن اجتماعات مبله

⚜️استخر ، سونا ، جکوزی / سالن اسپا

⚜️جیم مجهز / اتاق بیلیارد

⚜️روف گاردن 4 فصل + استخر و پارتی روم و ....

✔️✔️✔️شرایط پرداخت مناسب ✔️✔️✔️

⚜️با هر سلیقه ای و هر بودجه ای با فایلینگ قوی در خدمت شمایم

⚜️مشاور شما :
رسول عیس*******************