تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 185متر+سرمایه گذاری+فول مشاعات+3جهت نور

زعفرانیه 185متر+سرمایه گذاری+فول مشاعات+3جهت نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
51٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
275٬675٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
‼️بهترین خرید 403‼️

‼️فروش آپارتمان 186متری واقع در زعفرانیه‼️

✔️ پروژه کلاسیک با طراحی خلاقانه و منحصر بفرد
✔️3خواب مستر
✔️پلان مهندسی با توازن بی نقص از شکوه و راحتی
✔️سالن وسیع
‏✔️TV-ROOM مجزا
✔️20متر تراس گاردن

✔️دارای آشپزخانه Tripple
✔️کابینت ها برند Gaggenau
✔️اپلاینس برند Miele
✔️شیرآلات برند Danze
✔️اتوماسیون داخلی برند LON
✔️لایتینگ برند Neko
✔️2لاین آسانسور برند Fujitech
✔️2عدد پارکینگ سندی غیرمزاحم باکس

✅این مجموعه دارای امکانات رفاهی:
200متر لابی مجلل با ارتفاع سقف 6متر

✅امکانات تفریحی :
✳️استخر 4فصل با فضای Backyard اختصاصی جهت حمام آفتاب
✳️اتاق برف ،
✳️سالن اجتماعات مبله شده
✳️روف گاردن مجهز
✳️سالن GYM ...

⚜️مشاور و کارشناس تخصصی ساختمان های لوکس⚜️

واحدهای خاص و بدون مشابه منطقه زعفرانیه،فرشته،ولنجک و محمودیه را از ما بخواهید

✨مشاور شما امیر خشنود
✨ مسکن دیپلمات