تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 268متر 4خواب

زعفرانیه 268متر 4خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
268
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
60٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
223٬880٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
زعفرانیه

368متر
4خواب مستر
تکواحدی
سال ساخت 1396
تکواحدی
لابی چیدمان شده
دیزاین شده به متریال روز
به سبک نئو کلاسیک
دارای سیستم هوشمند
قابلیت سوئیت مجزا
3 پارکینگ سندی
مشاعات آبی فعال
دارای سالن بیلیارد و جیم

سامان پورداور
کارگذار و مشاور امور ملکی
برای مراجعه حضوری در زعفرانیه
ماکوئی پور جنوبی آژانس املاک نماد زعفرانیه