تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه. 295 متر. فول مشاعات. ابرسازه

زعفرانیه. 295 متر. فول مشاعات. ابرسازه

2 سال پیش در تهران

متراژ
295
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
90٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
305٬084٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
11
|| Ad Astra ||

295 متر آپارتمان سوپرلوکس در خاص ترین سازه منطقه
دارای 3 اتاق خواب کینگ مستر
با چشم اندازی حیرت انگیز
25 متر تراس گاردن قابل چیدمان
3 پارکینگ سندی + مازاد
غرق در نور
متریال وارداتی برند
2 لاین آسانسور kone فنلاند+ آسانسور حمل بار
لابی مجلل با ارتفاع سقف 11 متر
لابی من 24 ساعته
مدیریت قوی و تیم خدماتی دائم
تالار اجتماعات باشکوه برای گردهمایی های شما
دفتر کار با تمامی امکانات برای هر واحد
استخر کودک و بزرگسال ،سونا خشک و بخار ،جکوزی, حمام ترکی،اتاق نمک
سالن ورزش با به روزترین تجهیزات ورزشی
سالن سینما، سالن کتابخانه، سالن اسکواش ،سالن بولینگ،کارواش مخصوص،دستگاه عابر بانک، کترینگ مخصوص،اتاق ماساژ و...
روف گاردن زیبا و کم نظیر به صورت فرنیش کامل با دید 360 درجه کوهستان و پایتخت
موقعیت جغرافیایی دنج و آرام
✅پکیجی کامل برای لذت بردن از زندگی

⚜️مشاور شما : خادم
مسکن نماد"نماد اعتبار و اعتماد در شمیرانات"