تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه 4خواب 310متر تک واحدی زیرقیمت

زعفرانیه 4خواب 310متر تک واحدی زیرقیمت

6 روز پیش در زعفرانیه

متراژ
310
ساخت
1386
اتاق
4
قیمت کل
‏86,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏277,419,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
زعفرانیه
زعفرانیه

❌️ 310 متر

❌️آپارتمان تک واحدی

❌️4 خواب!

⚜️ تراس 15 متری بزرگ و قابل چیدمان

⚜️ نورگیری عالی از شمال و جنوب

⚜️ بهترین فرصت سرمایه گذاری (سایه 1405)

⚜️ دارای قدرالسهم ارزشمند این واحد زیر قیمت منطقه عرضه شده و فرصتی بی نظیر برای خریداران است.

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، لطفاً تماس بگیرید. ☎️