تائید
فروش مسکونیآپارتمانزعفرانیه نیاز زاده 230 متر 4 خواب

زعفرانیه نیاز زاده 230 متر 4 خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
230
ساخت
1386
اتاق
4
قیمت کل
49٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
213٬043٬000 تومان
طبقه
2
زعفرانیه
فرعی نیاز زاده

230 متر
4 خواب
سالن وسیع و نشیمن مجزا
نورگیری تماما مستقیم از دو جهت
دید عالی سر درختی
پنجره های سرتاسری و تمام قد

لابی مبله شیک
استخر سونا جکوزی فعال
سرایداری مقیم

2 پارکینگ سندی باکس و امکان پارک 3 خودرو

زیر قیمت و اکازیون
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین آصف 33