تائید

زمین 158 متری

1 هفته پیش در منزل‌آباد

قیمت کل
‏4,660,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,493,000 تومان
‏ ღ꧁ღ╭⊱ꕥ    بسم الَلـہ رحماט الرحیم ꕥ⊱╮ღ꧂ღ                   
                                ✴️   کارگذاری   املاک    شرکا   ✴️
                                             
                         
✅️موقعیت مکانی بافت خیابان بهشت
✅زمین 158متر
✅حاشیه 12متر
✅سند پروانه 80درصد                     
✅️جهت مشخصات کامل تماس بگیرین
                     ⚜️اعتماد شما""""اعتبار ماست ⚜️
            ⚜️خریدوفروش ملک خودرا به ما بسپارید ⚜️
موارد دیگه (زمین داخل بافت .باغ. ویلا.هوایی.آپارتمان.)موجود میباشد
          ⚜️جهت فایل کردن ملک خود تماس بگیرین⚜️
                         ⚜️  مشاور شما:نارویی⚜️