ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین 160متری دوکله/نیرو انتظامی
زمین 160متری دوکله/نیرو انتظامی
2 سال پیش در ورامین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬562٬000 تومان
⚜️صداقت فنون ماست⚜️
با سلام
✅️زمین 160متری
✔️ابعاد 20 & 8
✔️سند تک برگ
✔️بر 16متری
آدرس دفتر املاک بابایی :
ورامین،شهرک فجر ،نبش خیابان 20متری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
سامان بابایی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت