تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 165 متری آماده ساخت بیست متری معلم

زمین 165 متری آماده ساخت بیست متری معلم

1 سال پیش در آزادشهر

قیمت کل
1٬023٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬200٬000 تومان
زمین 165 متری آماده ساخت بیست متری معلم
زمین از 3 تا کوچه راه داره
موقعیت عالی
چسبیده به واحد ویلایی
امتیازات پای زمین
زمین متراژ های مختلف جهت ساخت و سرمایه گذاری داریم.
تماس بگیرید .
یا چت دیوار پیام بزارید . با تشکر
آقای املاک