تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 2 نبش / بر کلهر

زمین 2 نبش / بر کلهر

2 سال پیش در قم

قیمت کل
17٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬650٬000 تومان
⚜سلام⚜

✅فروش فوری زمین
✅متراژ 252 متر
✅دو نبش
✅15 متر بر بلوار کبیری
✅وبر دوم کوچه 14 متری
✅درحال اخذ پروانه ناظر نظام مهندسی انتخاب شده
7سقف پروانه ششدانگ
لطفا خریدار واقعی تماس بگیرد...
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر