ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین 205 متری بدون معارض فاز 3
زمین 205 متری بدون معارض فاز 3
2 هفته پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
49,756,000 تومان
فروش زمین مسکونی در ناصرین - فاز 3**
به نام خدا
دفتر مشاوره و سرمایه گذاری طوس**
✨ زمین مسکونی با متراژ 205 متر**
موقعیت: ناصرین - فاز 3**
✅ موقعیت عالی، دسترسی آسان
✅ مناسب برای ساخت وساز مسکونی
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
آدرس دفتر
پرند، فاز یک، بلوار چهارباغ، البرز شمالی، املاک طوس
✍️ مشاوره رایگان و معاملات مطمئن با دفتر طوس
جسارتا اگر مالک هستید ،میتونید از توان بالقوه ما در حوزه خرید و فروش انواع زمین به صورت تخصصی در تمام فازهای شهرجهت معاملات خودتان استفاده کنید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت