تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 250 باغ/سرمایه گذاری با سرمایه کم

زمین 250 باغ/سرمایه گذاری با سرمایه کم

1 سال پیش در صومعه سرا

قیمت کل
375٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬500٬000 تومان
‼️قابل توجه سرمایه گذاران و مصرف کنندگان عزیز فرصت را از دست ندهید‼️

درود
کد1035

زمین باغ به متراژ 250متر
شرایط مناسب برای سرمایه گذاری
ملکی دنج
مسیر دسترسی به ملک آسفالت است
دارای تمامی امتیازات آب و برق
‼️با قیمت باورنکردنی:375٫000٫000‼️

✅با مشاوران متخصص در املاک رایمون بدون کوچکترین دغدغه ای معامله کنید✅

آدرس ما:صومعه سرا،بلوار ولیعصر،روبروی هلال احمر