تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 2544 متری جاده پیربازار طش

زمین 2544 متری جاده پیربازار طش

10 ماه پیش در پیربازار

قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬896٬000 تومان
کد : 20
لطفا در هنگام تماس کد فایل (20)را ذکر بفرمایید .

زمین 2544 متری با کاربری مسکونی دوکله دوردیوار

معاوضه با آپارتمان و ماشین وبخشی بصورت نقدی امکان پذیرمیباشد*
ابعادزمین ودوکله بودن زمین این امکان را میدهم که درزمین 4 کلبه سویسی بافضای سبز ساخته شود

زمین شیک و خوش نقشه با نمای زیبا جاده پیربازار به طش با موقعیت مکانی عالی و امکان دسترسی به اماکن اطراف منطقه در محیطی امن و ارام با نورگیر عالی شمالی .

✅️زمین جاده پیربازار به طش گالشخیل بردوم خیابان اصلی
✅️متراژ زمین 2544 متر
✅️برزمین از هرسمت 28 متر دوکله
✅️دارای کاربری مسکونی
✅️امتیازات آب برق گاز تلفن جلو زمین نصب شده
✅️دوردیواربا درب ورودی
✅️بردوم خیابان اصلی
✅️زیر قیمت منطقه
✅️شرایط عالی برای سرمایه گذاری وساخت ویلا
✅️کوچه 12 متری
✅️قیمت نقدی و تهاتر بخشی انجام می گیرد
✅️مبلغ قابل مذاکره تهاتر ونقدی

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس :
گلسار _ بلوار دیلمان _ چهار راه شهرک بهشتی _ روبروی گلستان 18
___املاک پردیس نوین ____