ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین 260 متری جاده انزلی
زمین 260 متری جاده انزلی
11 ماه پیش در حومه رشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬692٬000 تومان
کد : 13
لطفا در هنگام تماس کد فایل (13)را ذکر کنید
زمین 260 متری نسقی دوردیواردوبر با کاربری تجاری مسکونی براصلی روستای بیج مسیر جاده انزلی
زمین شیک و خوش نقشه جاده انزلی با موقعیت مکانی عالی و امکان دسترسی به اماکن اطراف منطقه در محیطی امن و ارام با نورگیر عالی شمالی .
✅️متراژ زمین 260 متر
✅️دوبر دارای پروانه ساخت ویلا با مغازه
✅️دوردیوار با امتیازات کامل
✅️دارای بنای 60 متری
✅️دارای کاربری تجاری مسکونی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس :
گلسار _ بلوار دیلمان _ چهار راه شهرک بهشتی _ روبروی گلستان 18
___املاک پردیس نوین ____
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک پردیس نوین
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت