تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 270 متر (شهرک زعفرانیه 3بر)

زمین 270 متر (شهرک زعفرانیه 3بر)

1 هفته پیش در کوی غلام نیا

قیمت کل
‏20,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
زمین 270 متر دور دیوار
امتیازات (آب برق)
دور دیوار -انباری-سرویس بهداشتی-آلاچیق- درب بزرگ
دارای 3 بر (12 متر بربلوار 18 متری--24 متر بر خیابان 12 متری -- 12 متر به کوچه 10 متری و فضای سبز)
⭐سند تک برگ ⭐
قابلیت ساخت تجاری بر بلوار 18 متری(12 متر بر بمتراژ 60 متر)
ملک جنوبی میباشد و زمین های اطراف ساخته شده
قابلیت ساخت 4 طبقه 8 واحد
امتیازات گاز -برق- اگو-آب سر زمین
زیرسازی آسفالت انجام شده و تا چند هفته آینده آسفالت بلوار 18 متری انجام میشود
قیمت آپارتمان نوساز با متریال خوب: متری 96 تومن تا الان ساخته نشده
✳️قیمت گذاری زمین بر اساس موقعیت و قیمت آپارتمان نوساز ارزش گذاری شده ✳️
قیمت مقطوع می باشد
✳️✳️⭐✳️✳️املاک مرکزی گیلان ✳️✳️⭐✳️✳️
مشاور: مهیار بهار