تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 280 متری کارگاهی در جمال آباد خیابان 20متری

زمین 280 متری کارگاهی در جمال آباد خیابان 20متری

10 ماه پیش در جمال‌آباد شیراز

قیمت کل
1٬260٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬500٬000 تومان
با سلام خدمت دوستان عزیز فروش زمین کارگاهی در جمال آباد خیابان 20متری امام حسین در هر متراژی پلاک دوم و سوم از 20متری اطراف ساخته شده کوچه اصلی 20متری فرعی 10متری می باشد از مالک خریداری میکنید..
مشاور املاک امین جمال آباد..
آدرس بنگاه:شیراز کرونی به سمت جمال آباد بعد از تالار قصر ماهور سمت چپ املاک امین جمال آباد..