تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 300مترعرض 12 کشاورز15

زمین 300مترعرض 12 کشاورز15

2 سال پیش در مشهد

قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬166٬000 تومان
باسلام
کارگزاری املاک فرهنگ نبش الهیه 1
مشاورشما برزنونی
فروش زمین 300متری عرض زمین 12
دوردیوار همراه بااتاق وسرویس بهداشتی وحمام
معاوضه با ماشین یا آپارتمان
فروش فوری فوری