تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 340 متری محدوده آخر خط

زمین 340 متری محدوده آخر خط

4 روز پیش در آخرخط

قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,294,000 تومان
❇️املاک اِو انتخابی مطمئن برای دسترسی به املاک خاص،لوکس و ارزشمند❇️
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
✅️زمین 340 متری
✅️واقع در محدوه آخر خط
✅️سند تک برگ
❌️برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس☎️بگیرید❌️
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■
✴️فایلهای مشابه با متراژهای متفاوت موجود است✴️
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■
املاک اِو
⏰️ساعت کاری:
10 الی 14
17 الی 21