ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین 360متری/شریف/اردستانی/الهیه غرب
زمین 360متری/شریف/اردستانی/الهیه غرب
2 هفته پیش در شریف
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
152,777,000 تومان
✅️مشاور شما(کیان)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت