تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 500 متری باغی شهرک بهار روستای بهار

زمین 500 متری باغی شهرک بهار روستای بهار

2 روز پیش در بهار (مشهد)

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,040,000 تومان
با سلام

زمین به متراژ 500 متر
مناسب جهت ساخت باغ ویلا یا سرمایه گذاری.
موقعیت عالی نزدیک به خیابان کمربندی اصلی جاده کلات به فردوسی.
مدارک تکمیل و معتبر.
بدون واسطه !!!!
زیر فی منطقه !!!!

اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس در خدمتم.

اطلاعات املاک سیّاحی
نبش بهار8