تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 5000 متری /قلی پور

زمین 5000 متری /قلی پور

1 سال پیش در رشت

قیمت کل
127٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬400٬000 تومان
⚜️به نام روزی دهنده همیشگی⚜️

〽️کد فایل:7015

⭐بانک املاک ابطهی قویترین فایلینگ منطقه⭐

〽️قلی پور

〽️متراژ زمین 5000 متر (قابل ساخت 5000 متر)

〽️دو بر

〽️بر 25 متری

⭕سند تک برگ ( مجوز مسکونی)⭕

کارشناس فروش: آقای مقدم
آدرس دفتر: معلم چهارراه ویلانج بانک املاک ابطهی روبروی آکادمی شطرنج توفیقی