تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 610متر بلوار شهید استوار

زمین 610متر بلوار شهید استوار

1 سال پیش در شیراز

قیمت کل
10٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬213٬000 تومان
باسلام زمین به متراژ 610متر بر بلوار اصلی ضابطه m3 سند تک برگ ملک سهم خدمات شهرداری صفر عوارض پرداخت شده پارسال به مبلغ 450میلیون با موافقت اصولی 14واحد تراکم 65٪درصد گرفته شده زمین پاک آماده ساخت قسمتی قابل معاوضه با آپارتمان زمین ،همون محدود میباشد آدرس=بلوار جدید الحداث شهید استوار (مولوی) که به بلوار ولایت وصل میشه بر بلوار اصلی روبرو مسکن ملی _موارد مشابه موجود میباشد منزل ویلایی_آپارتمان _ زمین _تجاری_ بزرگترین تبلیغ صداقته_املاک سامان ملک_