تائید
فروش مسکونیخانه و ویلازمین 700 متری در فرهنگیان1

زمین 700 متری در فرهنگیان1

2 سال پیش در اهواز

متراژ
700
ساخت
1403
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
1٬587٬000 تومان
متراژ زمین
700
بالکن
ندارد
قیمت توافقی
یک قطعه زمین 700 متری در بهترین نقطه فرهنگیان1
فروشنده واقعی و منعطف
مخصوص سکونت و ساخت ساز
لطفا فقط تماس بگیرید .