تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین 800مترسنددارزمردی کیاسهیلیه زعفرانیه اقبالیه

زمین 800مترسنددارزمردی کیاسهیلیه زعفرانیه اقبالیه

2 سال پیش در کرج

قیمت کل
465٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
581٬000 تومان
با سلام
✅متراژ زمین:800متر

املاک کدخدا بزرگترین فایلینگ منطقه