تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین آپارتمانی دو نبش/ 356 متری/ گذر 16

زمین آپارتمانی دو نبش/ 356 متری/ گذر 16

22 ساعت پیش در رامسر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,516,000 تومان
زمین آپارتمانی کتالم
کاربری: مسکونی
سند تک برگ ششدانگ
دارای دستور نقشه
متراژ: 356 مترمربع
دونبش
گذر اصلی: 16 متری
گذر فرعی: 6 متری
قابلیت ساخت 5 طبقه روی پیلوت