تائید
فروش مسکونیآپارتمانزمین اسکلت شده 210 متری فاز6

زمین اسکلت شده 210 متری فاز6

1 سال پیش در بندر ماهشهر

متراژ
210
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬571٬000 تومان
طبقه
همکف
املاک عراری زاده

خرید امن و زیر قیمت منطقه

زمین اسکلت شده 210 متری سه واحده
مدارک کامل
اطرافش کاملا ساخته شده و به بهره برداری رسیده
یک قطعه مانده به نبش خیابان

مشاور: مجتبی