تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین بَرِ خیابان سلامت با پروانه

زمین بَرِ خیابان سلامت با پروانه

2 هفته پیش در دروازه چوبی

قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,992,000 تومان
〽️زمین بَرِ خیابان سلامت
〽️به متراژ 127 متر
〽️6/5 متر بَر
〽️قابلیت 4 سقف با احتسابِ منفی همکف (زیرزمین)
〽️شهرداری به همکف ٪80 تجاری می دهد
〽️قبلا پول پروانه پرداخت شده و تاریخ گذشته و فقط تمدید مجدد میخواد
〽️تمام استعلامات گرفته شده و آماده انتقال میباشد، شسته و رفته

☎️فقط تماس پیامک پاسخگو نیستم☎️

✅️این بهترین فرصت برای خرید زمین موردنظر شماست
✅بهترین فایل جفت ساخت ویلایی با تجاری و واحد آپارتمان