تائید

زمین باغ 2000 متری گلستان 2

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
2000
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬500٬000 تومان
سند اداری
دارد
یک زمین باغی 2000 متری واقع در پلیس راه قزانچی دهکده گلستان 2
دارای مجوز گلخانه
دارای آب برق گاز که تا پای زمین آمده
بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و ساخت ساز
املاک برج شهرک
مشاور شما نجفی راد
ملک شما را در کوتاهترین زمان و بهترین قیمت به فروش می رسانیم یا اجاره میدهیم
بهترین و به قیمت ترین املاک را از بخواهید