ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
زمین باغی آب برق با جواز وسند استعلام دار جهادآباد
زمین باغی آب برق با جواز وسند استعلام دار جهادآباد
1 هفته پیش در جاوان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
3,000,000 تومان
مجموعه باغی آفتاب واقع در جهاد آباد شاهین شهر
✅️فروش باغ در متراژ 500 متری و 900 متری در ابتدای جهاد آباد
✅️امکانات : 4 دیواری با مجوز / دوربین 2 کله / کوچه ورودی 50 متری / کوچه پشت 6 متری / دارای برق / سهمیه آب/ دوربین مدار بسته / نگهبانی 24 ساعته / مجوز ساخت تا 100 متر / سند تک برگ 6 دانگ به نام / مجوز جهاد کشاورزی و اداره ثبت و ...
✅️همراه با پیمانکار جهت ساخت و ساز به سلیقه ی شما
✅️موقعیت زمین : جهاد آباد / ابتدای جهاد آباد / مجموعه باغی آفتاب
✅️مدارک : سند تک برگ و تمامی استعلامات (برق / جهاد / ثبت اسناد / دارایی / دیوار کشی / ساخت)
☎️برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمائید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت