تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین برخیابان فاز4

زمین برخیابان فاز4

1 هفته پیش در اهر

قیمت کل
‏6,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,000,000 تومان
✅131متر زمین با کاربری تجاری مسکونی و سندشش دانگ.
✅با بر12.5متر به خیابان شهید امیرخانی.
✅دونبش، با خیابان 24متری و کوچه 8متری.
✅قطعه شماره 406 فاز4شهرک
✅مابین مسجد امام علی و مدرسه اصلانی2

✅قابل معاوضه با حیاط یا آپارتمان
✅تخفیف خوب به مشتری دست به نقد

⬅️جهت مشاهده فایل های بیشتر و دلخواه و مشاوره بهتر به دفتر املاک فلورانس مراجعه فرمایید.
⬅️آدرس دفترخیابان آزادگان