تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین بلوار معمار قواره دوم خیابان

زمین بلوار معمار قواره دوم خیابان

1 سال پیش در کاشان

قیمت کل
3٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬787٬000 تومان
❤﷽❤
املاک الماس

✔️ 165 متر ✔️ 9 متر بر
✔️ جهت دوبر ✔️ سند پروانه (2 طبقه رو پیلوت)
✔️ هشتاد درصد ساخت
✔️ موقعیت مکانی عالی ( قواره دوم خیابان)

موارد مشابه = تماس

❤ بروزترین و به قیمت ترین ملکهای منطقه را از ما بخواهید

در صورت داشتن ملک برای خرید یا فروش و رهن و اجاره با ما تماس بگیرید

(محمدی)

آدرس املاک: بلوار دانش _ جنب دانش 17_ املاک الماس