تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین تجاری مسکونی/باغی/خان زنیان/دهنوقلندری

زمین تجاری مسکونی/باغی/خان زنیان/دهنوقلندری

2 سال پیش در شیراز

قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬103٬000 تومان
با سلام
فروش یه قطعه زمین
+ متراژ 1450متر
+ با عرض 20 بر خیابان اصلی شهرک دهنو قلندری
+ قابلیت مسکونی شدن تجاری و خونه باغی
+ امتیاز اب برق گاز
+ سند تک برگ سیم سرب
+ قابلیت تفکیک به چند زمین دیگر
+ فاصله تا شیراز 25دقیقه
+ شهرک فول امکانات از همه لحاظ
+ الحاق به طرحی هادی که چند وقت دیگه میاد تو طرح
+ و وام مسکن هم بهش تعلق پیدا میکنه

(معاوضه یا تهاتر با آپارتمان نوساز
در شهرک فرهنگیان
والفجر
سجادیه
فرزانگان
شهرک بهشتی و گلدشت حافظ شهرک گلستان)