تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین جهت خانه باغ در روستا

زمین جهت خانه باغ در روستا

1 سال پیش در کاشان

قیمت کل
330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬200٬000 تومان
✅️رزاق دیگریست
✅️زمین مذکور به متراژ 150متر مناسب برای ساخت خانه باغ نقلی که ماشین تا پای آن میره و کنار آن خانه باغ مجلل ساخته شده که عکسش داخل آگهی هست و برق نزدیکش هست و آب و گاز تا دویست متری اومده
✅️یوتی ام خورده وشسته ورفته با قولنامه معتبر تحویل می شود وامکان گرفتن سند وجود داره
✅️چک و اقساط نمیدم
✅️آدرس روستای استرک کیلومتر 5نیاسر و هر چی لازم بوده نوشتم از پاسخ به سوالات نامربوط معذوریم
---------------------------------------------------------------------------------
✅️زمین 180متری قابل ساخت راوند متری 4تومن
✅️زمین 180متری قابل ساخت اطراف باغ سیاهکار فاز دو
✅️زمین مناسب ساخت سوله و کارگاه جاده نوش آباد
✅️آپارتمان 100متری کلید نخورده حوالی میدان معلم