تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین حسن رود (خوش قیمت)

زمین حسن رود (خوش قیمت)

1 هفته پیش در لیچارگی حسن رود

قیمت کل
‏2,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,000,000 تومان
درود احترام به همراهان همیشگی املاک عبدلی

زمین داخل روستای حسن رود قیمت مناسب
مدارک کامل در دهیاری در دست اقدام به سند
مسکونی
متراژ 280 متر
فروش فوری لوکیشن ایثار 21
حتما قیمت هارو مقایسه کنید و بعد به این فایل نگاه ویژه ای میکنید
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره
و همچنین فایل های بیشتر
تماس حاصل فرمایید ما همیشه گوش به زنگ شماییم.