تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین داخل بافت 355متردوکله عوض

زمین داخل بافت 355متردوکله عوض

3 روز پیش در گُرجی‌علیا

قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,929,000 تومان
⚜️به نام خالق هستی

⚜️سلام خدمت تمام دوستان عزیز

⚜️زمین به مساحت 355متر داخل بافت دوکله

⚜️ترانس برق و گاز آب چسبیده به زمین مشکلی نداره

⚜️موقعیت مکانی زمین عالی گل روستای عوض کوچه هر دوطرف8متری

امتیازات تکمیل:آب برق گاز

⚜️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✅موارد مشابه در متراژ های 200*500*1000و....موجود میباشد

مشاور شما عزیزان داورپناه