تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین در جمال آباد خیابان چشمه سار

زمین در جمال آباد خیابان چشمه سار

1 سال پیش در شیراز

قیمت کل
280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬153٬000 تومان
✅باسلام خدمت دوستان عزیز یه قطعه زمین مسکونی در جمال آباد خیابان چشمه سار به متراژ 130متر با ابعاد 10در 13نزدیک ساخت و ساز...

✅ امکانات . آب و برق

✅سند.. قولنامه و زیر قولنامه و کد رهگیری

✅کوچه اصلی زمین 14متری فرعی 9متری

✅از مالک خریداری می کنید مدارک موجوده.

✅آدرس بنگاه.. شیراز بعداز کرونی به سمت جمال آباد صدمتری بعداز تالار قصر ماهور سمت چپ املاک امین جمال آباد.