ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین دونبش تک برگ سندفرهنگیان
1 هفته پیش در رصالت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
26,315,000 تومان
باسلام
✅️زمین سندتک برگ
✅️ تجاری مسکونی
✅️247متربحر19متر
✅️دونبش
✅️19متربحرخیابان 20متری روبه خیابان تهران
✅️دونبش کوچه دانش 6
⬅️بهترین فرصت برای سرمایه گذاری ➡️
⬅️فرصتی عالی برای ساخت مسکونی وتجاری➡️
املاک رادین
اعتماد شما سرمایه ماست
مشاور فضل اله خانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت