زمین ساحلی مسکونی آماده ساخت ویوابدی منطقه آزاد
12 ماه پیش در فاز دو پاداد
کپی شد
قیمت کل
828٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬763٬000 تومان
⛔⭕آماده ساخت ویلای رویایی با ویو خاص ⛔⭕
✅متراژ زمین 220 متر
-مناسب جهت سرمایه گذاری سودمند
-منطقه ای روبه پیشرفت با سرعت و صرفه اقتصادی بالا
-موقعیت و دسترسی عالی در منطقه
-در یکی از بهترین نقاط منطقه
-دارای تمامی امکانات رفاهی
-دارای کد سیماک به نام
-قیمت مناسب و ارزان
-بهترین روش جهت چند برابر کردن سرمایه با توجه به موقعیت اقتصادی منطقه
-محیطی امن دنج و آرام
-ویوی بی نظیر و بکر و اورجینال
لوکیشن : شهر ساحلی و ویژه گردشگری و اقتصادی چاف و چمخاله
جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید.
⚠معاوضه با ماشین
⚠فروش اقساطی بدون بهره
☑چاف-بلوار کاسپین-گروه املاک پردیس
◼همراه و مشاور شما شقایق حسین نژاد⭕